# Veterináři v Českém Brodě - ošetření psa

...

Moderátor: Moderátoři*

# Veterináři v Českém Brodě - ošetření psa

Odeslatod ANDULKA » 14 Zář 2011 15:54

Ahoj všichni jak se máte ja dobře ale kvuli tomu tady nejsme já jsem sem přišla kvuli tomu že mám nemocného psa a nevim na jako veterinární kliniku mám jít tak mi prosím pomožte já myslela že by jsem sla na veterinu v Českém Brodě myslýte že je dobrá. :?:

[size=75][color=#80BF00]\\ Přesunuto z kategorie kočky do psi. Romaine[/color][/size]
Naposledy upravil Ltb dne 15 Pro 2012 00:35, celkově upraveno 2
Důvod: Úprava nadpisu, původní "VETERINARI" příliš obecné
ANDULKA

google adsense
Google

Re: VETERINARI

Odeslatod Romaine » 14 Zář 2011 18:46

Vítej na fóru.

Tzn., že bydlíš v Českém Brodě? Nebo je ti jedno kam pojedeš? Protože v Brně máme výbornou veterinářku ;) A kam jsi chodila do teď? A ještě - co mu je? Myslím příznaky.
"That you know my name, doesn't know that you know me!"

*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!
Romaine
úroveň 2.5
úroveň 2.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 2
Pohlaví: Žena

Re: VETERINARI

Odeslatod latest » 15 Zář 2011 10:06

Andulka: nenapsala jsi, jakou máš kliniku přesně na mysli. Má to být ta na Klučovská 1280?? Jestli jo, tak ta se zdá být největší, jinak je v Brodě ještě dalších cca 5 jiných veterinářů...
latest
latest
úroveň 2.5
úroveň 2.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 1
Arcade rekordy: 40
Pohlaví: Muž
Blog: Zobrazit články (3)

Zpět na Psi