# Super přivýdělek!!který vám změní život  VYŘEŠENO

Je práce vaším koníčkem? Co všechno jste v životě dělali a co byste ještě dělat chtěli...

Moderátor: Moderátoři*

# Super přivýdělek!!který vám změní život  VYŘEŠENO

Odeslatod Anonym » 25 Bře 2012 20:02

Chcete vydělávat slušné peníze bez námahy??Kde si kdokoliv může vytvořit pasivní příjem dle svého usilí až 70000Kč/měsíc.
Vaším úkolem je si každý měsíc nakoupit v jejich e-shopu produkty, které jsou levnější, než v obchodě (žádné předražené produkty) a dále za to, že to doporučíte ostatním, tak si tím tvoříte pasivní příjem. Když si otevřete odkaz, tak na úvodní stránce je video, kde Vám vše do detailů popíší. Je to velice zajímavá možnost výdělku, protože nakupuje určitě každý, navíc tato společnost se v ČR rozjela 29. února. Čili lidí, které můžete registrovat je opravdu spoustu.
Doufám, že se Vám web bude líbit. Vydělává se v Kč a navíc je web hezky přehledný. Registrace Vás nic nestojí, ale věřte mi, že pokud se zaregistrujete a mrknete se na ceny v e-shopu a na možnosti výdělku, určitě Vás to vtáhne a budete si tím chtít vydělat též :) Neváhejte a registujte se hned teď

//Ltb: kontaktní údaje a referral linky odstraněny, téma obsahovalo odkaz s referral ID (=porušení pravidel fóra), navíc už na první pohled jde o podvod a nic podobného zde na fóru není a nebude podporováno. V případě dalšího SPAMu tohoto typu Vám budou přefakturovány náklady spojené s jeho odstraněním.
Anonym

google adsense
Google

Re: Super přivýdělek!!který vám změní život

Odeslatod Peťa » 25 Bře 2012 20:44

Snažím se přijít na to o co vlastně jde :lol: Stránka je pěkná (dobře na člověka tlačí), video propracované a dokonce na tom webu jsou uveřejněna i jména majitelů firmy. Nějak ale nechápu proč by mě firma vyplácela 70tisíc za nic :roll:
Viděl bych to tak, že si chtějí sehnat hromadu zákazníků, kteří u nich budou nakupovat nějaké to zboží. S provizemi pro člověka, který u nich nakupuje to asi nebude už tak slavné, protože když si přečtete podmínky, zjistíte, že je celkem dost možností jak se firma vyplácení provize vyhne (aspoň já to tak vidím).
Podle mě vydělávají na rozdílné ceně zboží, které prodávají. Uvedu příklad na Kinder překvapení :mrgreen:
Cena Kinder vajíčka v prodejně JIP je 15Kč http://shoppraha.jip-napoje.cz/kolonial ... 03200.html
U té firmy co Anonym uvádí je cena 21Kč http://eshop.goldenbiz.eu/index.php?mai ... d=828&m=62
To je zisk 6Kč. Stejně tak by mohly nakupovat třeba v Makru, kde jsou také velice dobré ceny. A kromě toho mají ještě vaše osobní údaje, které se dají také zhodnotit.
Peťa
úroveň 2
úroveň 2

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Arcade rekordy: 1
Pohlaví: Muž

Odeslatod Anonym » 25 Bře 2012 20:55

řeknu ti k tomu jedá se o marketing kde si seženeš lidi pod sebe do 5 linii jak je to vysvětleno ve videu a za každého člověka dostaneš stanovenou odměnu a kdž máš více uživtelů pod sebou tím víc peněz ve finále dostaneš a jedinná překážka k vyplacení peněz je mít v 1. linii minimálně 5lidí
Anonym

Odeslatod Anonym » 25 Bře 2012 20:57

a osobmí údaje které vyplňuješ je email adresa a jméno a platby jsou převodem takže nikde nevyplňuješ číslo karty heslo nebo takové věci
Anonym

Odeslatod Peťa » 25 Bře 2012 21:03

Dobře a goldenbiz z toho má co? Na čem vydělají? Můžu se zeptat kolik lidí už pod sebou máš a jestli ti to tedy už přináší zisk?
Peťa
úroveň 2
úroveň 2

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Odeslatod Anonym » 25 Bře 2012 21:27

no goldenbiz vydělává asi jako každý jiný obchodník na tom že nakoupí levněji a prodá dráž
a už mám pod sebou 25lidí takže mám "nákup zadarmo" což může mít každý človek když do toho vloží usílí nebude muset platit jakoby nic
Anonym

Odeslatod Peťa » 25 Bře 2012 21:38

Tak je možné že se díky tomu že se nezaregistruji ošidím o životní šanci :D
Peťa
úroveň 2
úroveň 2

Věrnost fóru:

Odeslatod Romaine » 25 Bře 2012 22:07

Já si přečetla "Vaším úkolem je si každý měsíc nakoupit v jejich e-shopu produkty.." jako úvod pro nalákání k výdělku a vyvalila oči a pak se začala smát :shock: :lol: :clap: Musím uznat, že tento "trik" jsem ještě nečetla =D No síla.
"That you know my name, doesn't know that you know me!"

*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!
Romaine
úroveň 2.5
úroveň 2.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 2
Pohlaví: Žena

Zpět na Kariéra