# V jakém oboru pracujete?

Je práce vaším koníčkem? Co všechno jste v životě dělali a co byste ještě dělat chtěli...

Moderátor: Moderátoři*

# V jakém oboru pracujete?

Odeslatod webak » 06 Pro 2011 15:59

V jakém oboru pracujete? Baví Vás práce, nebo uvažujete o změně?

Já pracuji v oblasti letecké, ale jako pozemní pracovník a má práce mě baví a neměnil bych.
webak
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Pohlaví: Muž

google adsense
Google

Re: V jakém oboru pracujete?

Odeslatod Petra » 11 Pro 2011 19:15

Je určitě důležité, aby práce hlavně bavila :-) Já vystudovala hotelovou školu a teď dělám na recepci jednoho velkého hotelu. Práce to není špatná a člověk tu potká mnoho zajímavých lidí, jenže není až tak dobře placená a hlavně musím chodit do práce i o víkendech :-( Tohle mi vadí nejvíc, jestli jste někdo dělal "krátký/dlouhý", tak určitě víte, o čem mluvím. Sice mám několik dní v týdnu vždy volno, jenže nadruhou stranu musím chodit do práce o víkendech, svátcích a dokonce mě to čeká letos i na Vánoce :-( Zatím ale o změně neuvažuju.
Petra
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Pohlaví: Žena

Re: V jakém oboru pracujete?

Odeslatod webak » 14 Pro 2011 12:18

Já dělám v letectví též na krátký a dlouhý týden. 365 dní v roce nepřetržitý provoz, takže Vánoce a Silvestr klasika pracovní. Takže vím jaké to je moc dobře, pracuji tam již 6 let a za tu dobu jsem měl volno na Silvestr 1 a Vánoce ještě nikdy, ale ani tak bych neměnil práci za nic jiného. Už i vzhledem k financím, které bych jinde těžko měl.
webak
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:

Pohlaví: Muž

Zpět na Kariéra