# Velkolepý návrat borce s číslem 87

Aktivní či pasivní, čemu se věnujete, co vás baví?

Moderátor: Moderátoři*

# Velkolepý návrat borce s číslem 87

Odeslatod webak » 22 Lis 2011 08:35

Mnoho lidí ho již zatracovalo a myslelo si, že už nikdy hrát nebude a zde je jeho odpověď. První zápas a hned 4 body za 2 góly a 2 asistence.

Zde je odkaz na video prvního gólu :-)

http://video.nhl.com/videocenter/consol ... nhl-rxl-fb
webak
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Pohlaví: Muž

google adsense
Google

Re: Velkolepý návrat borce s číslem 87

Odeslatod latest » 23 Lis 2011 10:21

Původně jsem jen viděl titulek a nekoukal dovnitř a tak jsem si myslel, že mluvíš o Jardovi Jágrovi. Jenže on je to Sidney Crosby, jak jsem později zjistil :-) Docela mě překvapilo, že otřes mozku může hráče vyřadit ze hry na tak dlouho...tomu moc nerozumím.
latest
latest
úroveň 2.5
úroveň 2.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 1
Arcade rekordy: 40
Blog: Zobrazit články (3)

Re: Velkolepý návrat borce s číslem 87

Odeslatod webak » 23 Lis 2011 12:41

Tak kdyby měl jen jeden otřes mozku, tak bych se divil i já. Jenže on jich prodělal více za sebou. Jako zdárný příklad mohu uvédst bývalého hokejistu Erika Lindrose. U něj způsobilo 9 otřesů mozku předčasný konec kariéry.
webak
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Zpět na Sport