# Zumba

Aktivní či pasivní, čemu se věnujete, co vás baví?

Moderátor: Moderátoři*

# Zumba

Odeslatod requel » 12 Led 2011 23:25

kde se vám dobře cvičí nebo tip na dobrou cvičitelku
requel
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 12
Pohlaví: Žena

google adsense
Google

Re: Zumba

Odeslatod requel » 17 Led 2011 16:27

na Zumbu chodím do Buštěhradu u Kladna..prostředí je čisté, nové sál přiměřeně veliky se zrcadlem což je výhoda..dá se vychytat nedostaky a taky to nutí cvičit když se člověk vidí v plné kráse. Jediný co tak se musí vyzjistit která cvičitelka vyhovuje a která ne, každý den je tam jiná a každá má jiný druh tance (některá víc posilovací, některá pomalejší-rychlejší, moderní-starší písničky). No z mého pohledu je nejlpší jít v neděli to je moje oblíbená :)
requel
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Odeslatod mynyeta » 18 Led 2011 11:25

Doma.
mynyeta
nováček

Věrnost fóru:

Pohlaví: Nespecifikováno

Odeslatod requel » 19 Led 2011 23:31

taky jsem zkusila Zumbu na wii a jsem mile překvapena..zatím jsem zkusila pár písniček ale opravdu to ulejvárna není a dá si člověk do těla..takže pokud není čas jít cvičit mezi lidi, což vždycky bude příjemnější než trdlovat před televizi s ovládačem tak to svůj účel splní..zapotíte se, odreagujete a uděláte něco pro svoji postavu.
V programu jsou písničky jak lehčí tak opravdu náročný a dá se zvlit i počet tanečníků. V ruce se drží ovládač a deska není potřeba pokud člověk cvičí poctivě, což předpokládám že ano jinak by to sand ani nepouštěl:)
requel
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:

Zpět na Sport