# FORMULE 1

Aktivní či pasivní, čemu se věnujete, co vás baví?

Moderátor: Moderátoři*

# FORMULE 1

Odeslatod martin z » 06 Srp 2011 22:58

Ahojky,
je tady někdo, kdo je fanda do F1?
Rád bych pokeacal na toto téma.
Mým oblíbencem je Alonso.
Jo a chcete to zkusit na velkou cenu do Abú Dhabí? Zkuste tady tu soutěž [url]http://www.redbull.cz/soutez[/url]

Těším se na pokec. :P
Marťas
martin z

google adsense
Google

Re: FORMULE 1

Odeslatod latest » 07 Srp 2011 15:26

Ve formuli 1 mám rád hlavně sestřihy různých dramatických momentů, jinak mi připadají závody F1 trochu zdlouhavé. Možná tak ještě Monaco, to je hodně zajímavý :-) Hlavně když třeba i zaprší, to je pak pořád na co koukat 8-) Hraješ nějaký F1 gamesy?
latest
latest
úroveň 2.5
úroveň 2.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 1
Arcade rekordy: 40
Pohlaví: Muž
Blog: Zobrazit články (3)

Odeslatod martin z » 08 Srp 2011 22:30

latest: Čuska!
Máš pravdu, někdy je to zdlouhavý, ale když se poštěstí nějaký nelítostný souboj, může to být parádní drama jak od Shahespeera :lol: .
Závodní gamesky občas hraju, ale spíš rallíčka.

m
martin z

Odeslatod latest » 15 Srp 2011 11:15

Jojo, za nejlepší rally hru považuju Richards Burn Rally. Jinak ty F1 jsou zajímavý, když o něco jde :-) Trochu mi na nich vadí, jak každej rok mění pravidla a tím F1 dost znepřehledňujou pro běžnou veřejnost. Když už se nějaký pravidla naučím, tak oni je rok na to překopou...no je to síla.
latest
latest
úroveň 2.5
úroveň 2.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 1
Arcade rekordy: 40
Pohlaví: Muž
Blog: Zobrazit články (3)

Zpět na Sport