# PowerBall

Aktivní či pasivní, čemu se věnujete, co vás baví?

Moderátor: Moderátoři*

# PowerBall

Odeslatod jackm » 07 Kvě 2011 12:51

Ahoj, rád bych Vám něco řekl o PowerBallu.
[quote="powerball.cz"]Powerball

Unikátní technická hříčka založená na principu gyroskopu umožňuje prostými pohyby ruky přivést Powerball do vysokých otáček (až 16000 za minutu) a vyvinout tak sílu až 16 kg, která pořádně prověří váš stisk.

PRO KOHO JE POWERBALL URČEN?

Powerball dokáže zaujmout téměř každého, kdo si jej alespoň jednou vyzkouší. Je často vyhledávánán sportovci všech kategorií a zaměření (fitness, tenis, squash, hokej, golf, lezectví atd). Je vhodný pro všechny, kteří chtějí preventivně zasáhnout proti syndromu karpálního tunelu nebo jen zrelaxovat problémové partie (práce na počítači, rehabilitace).
[/quote]

Já ho mám už 3 roky. Je pravda, že málokdy s ním cvičím, spíše posiluji.
Ale je to fakt dobrá věcička, mám model bez měření otáček, což je škoda, jinak se můžete mezi přáteli "vytahovat" kdo kolik má. :thumbup: Každopádně jak jsem citoval powerball.cz, slouží to k posilování ruky. A je určen pro široké spektrum lidí. Máte s ním také nějaké zkušenosti??
Koupit si můžete verzi bez otáčkoměru od necelých pětiset Kč.
[img]http://www.powerball.cz/eshop-images/small/250-hz-pro-blue-powerball.jpg[/img]
jackm
úroveň 1.5
úroveň 1.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 2
Arcade rekordy: 4
Pohlaví: Muž

google adsense
Google

Re: PowerBall

Odeslatod Hufnágl » 07 Kvě 2011 20:43

Taky ho mám a naučit se s tím zacházet je docela sranda :lol:
Hufnágl
nováček

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Arcade rekordy: 35

Odeslatod Mozgva » 07 Kvě 2011 21:01

Vážně je to taková bomba? Nuže bych si ho taky pořídil. Jakou jste na tom dali sílu v otáčkách? Abych věděl co mám do sebe očekávat, jelikož už tuším, že je to bomba mít něco takovýho doma. Kde jste to kupovali a cca za jakou cenu ? Nevím jak vy, ale já jsem slyšel , že dnešní technologie jde rychle dopředu, ročně se vyrobí miliardy nových hraček , z nichž se uchytí pouhá statisícovka, a podle mě už jen s cizích názorů PowerBall patří mezi ty dobré.
Mozgva
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:

Obrázky: 1
Arcade rekordy: 48

Odeslatod jackm » 07 Kvě 2011 21:11

Já nemám otáčkoměr, takže Ti to neřeknu. Koupil jsem to u Alzy, ale to už je asi 3 roky, cena byla okolo 500Kč. Hračka je to určitě dobrá a ještě lepší by byla s otáčkoměrem :mrgreen: .
jackm
úroveň 1.5
úroveň 1.5

Věrnost fóru:

Obrázky: 2
Arcade rekordy: 4

Odeslatod mike007 » 08 Kvě 2011 01:26

PowerBall je dobrá věcička. Už ho nějaký ten rok používám. Převážně ho tahám na nějaké akcičky. Hodně lidí dokáže zabavit ;)
Tehdy jsem o powerballu napsal krátký článek - http://www.bastleni.eu/blog/63-powerball To ještě o této hračce moc lidí nevědělo 8-)
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
Návody: http://www.bastleni.eu
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - moje ICQ, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.
mike007
nováček

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Odeslatod latest » 09 Kvě 2011 10:00

Já PowerBall moc chtěl a tak jsem ho před cca 2 roky dostal 8-) Pořídil jsem si ho společně se sousedem, tenkrát jsme kupovali na alza.cz no a cenově vyšel na nějakých 1000 Kč. Já ho měl s displejem, na kterým jsem viděl aktuální otáčky/maximální otáčky/průměr atd. No a soused měl powerball zas s takovým bočním problikáváním různých nápisů, kde se mj. zobrazoval i aktuální počet otáček.

Pokud bych měl hodnotit, tak s PB s displejem byl určitě přehlednější a praktičtější co se čitelnosti otáček týče, PB s bočním poblikáváním a písmeny byl zas trochu větší masírka :ugeek:

PowerBall mě bavil cca 2 týdny, pak už jsem si na něj moc nevzpomněl...škoda. Každopádně když ho pořádně roztočíte, tak je to síla, bolí z toho zápěstí! Přestože mě PB moc nebavil, myslím si, že pro lidi, co potřebují zápěstí procvičit, je to dobrá hračka :thumbup:
latest
latest
úroveň 2.5
úroveň 2.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 1
Arcade rekordy: 40
Blog: Zobrazit články (3)

Zpět na Sport