# Doporučení časopisů

Máte oblíbeného nějakého autora či přímo konkrétní knihu? Které časopisy odebíráte? A co noviny? Řekněte to ostatním, inspirujte je...

Moderátor: Moderátoři*

# Doporučení časopisů

Odeslatod 21stoleti » 01 Črc 2011 11:26

Doporučil bych jednoznačně velmi známý časopis 21.století. Poměrně hodně lidí ho odebírá, za mě bych chtěl upozornit na internetové stránky, které posouvají tento magazín o vědě o velký kus dopředu. Přítomnost tisíců videí, možnost diskutovat v diskuzích a dělit se o své vědomosti či se na něco zeptat... http://21stoleti.cz Já sám mimo 21.století odebírám pravidelně i Enigmu.

A jaký máte vy oblíbený časopis?
21stoleti
nováček

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Pohlaví: Muž

google adsense
Google

Re: Doporučení časopisů

Odeslatod Romaine » 01 Črc 2011 15:00

No, s tím 21. stoletím souhlasím. Taky máme předplaceno. Je to super časák. Občas si ještě koupím Epochu, ale ta už není tak dobrá. Ale i tam se najdou zajímavé věci.

No a pro pejskaře můžu doporučit Psí kusy, kde jsou opravdu skvělé články a jako u 21. století ho pročtu od A do Z :)

No a ještě časopis Chip o počítačích.
"That you know my name, doesn't know that you know me!"

*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!
Romaine
úroveň 2.5
úroveň 2.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 2
Pohlaví: Žena

Odeslatod Mozgva » 01 Črc 2011 17:47

No já bych doporučil časopis FOTOVIDEO a ABC. Tyto patří mezi moje nej. které odebírám. Hlavně bych chtěl pozvdednout ten fotovideo, jelikož se z amatérského fotografa díky němu může stát profík! Jinak ten 21. století( záleží který přesně máš na mysli, dobrý je třeba HISTORY a Junior :D
Mozgva
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:

Obrázky: 1
Arcade rekordy: 48

Odeslatod faraon » 02 Črc 2011 09:31

Oblíbený časopis? Třeba GIF News
Pro lepší pochopení je třeba vědět co byly BBS
faraon
úroveň 1.5
úroveň 1.5

Věrnost fóru:

Odeslatod Ltb » 03 Črc 2011 15:10

Je to možná ostuda, ale momentálně žádný časopis pravidelně neodebírám / nečtu. :| Může za to hlavně skutečnost, že většina kvalitních článků je na internetu a také to, že na papírové tiskoviny už prostě nezbývá čas.

Každopádně, dříve to byly ComputerWorld a k němu přidružený BusinessWorld a občas i zdarma zaslaný HD World 8-)
Ltb
Ltb
Site Admin
úroveň 2
úroveň 2

Věrnost fóru:

Obrázky: 7
Blog: Zobrazit články (1)

Odeslatod Romaine » 03 Črc 2011 21:01

OT: Pravda, v dnešní době už moc lidí časopisy nečte, právě díky netu. Když pominu Rytmus života, Chvilka pro tebe apod. :lol: Vzhledem k tomu, že jsem měla dlouhodobou brigádu v tabáku, tak vím, co se (bohužel) hodně čte.
"That you know my name, doesn't know that you know me!"

*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!
Romaine
úroveň 2.5
úroveň 2.5

Věrnost fóru:

Obrázky: 2
Pohlaví: Žena

Odeslatod latest » 05 Črc 2011 23:02

Časopisy a noviny jsem přestal číst hned poté, co jsem začal pravidelně (čti denně) chodit na net. Papír má sice svý kouzlo a dodnes si vzpomínám na časopisy SCORE a pak taky LEVEL, byl to takovej rituál - koupit si časopis do vlaku a celej ho přečíst :-) ....No ale teď to samý můžu udělat s notebookem...zapnout ho ve vlaku a prošmejdit internet.
latest
latest
úroveň 2.5
úroveň 2.5

Věrnost fóru:

Arcade rekordy: 40
Blog: Zobrazit články (3)

Odeslatod Mozgva » 08 Črc 2011 16:02

Má to své výhody (to zapnout PC a číst), jenže i chyby (např. musíš čekat než ti to načte), to se u novin nemůže nikdy stát (ty se mohou maximálně roztrhat, polét, ušpinit). Nevím jak vy, ale já jsem i docela hodně všiml, že vše co je k nalezení v časopisu, naleznu také na netu :lol: ! Jak už řekl jednou řekl jeden český ekonom: ,,Noviny a Časopisy mají svojí poslední léto, nejpozději od začátku nového desetiletí bude všechno viditelné na tabletech a PC."
Mozgva
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:

Arcade rekordy: 48

Odeslatod Mirek1 » 10 Črc 2011 11:30

Známej kupuje Krimi revue.Co článek to vražda.Hrozný..co jsou lidi za hovada.
Mirek1
úroveň 1
úroveň 1

Věrnost fóru:

Zpět na Knihy, časopisy, noviny